Kategorie: Aktualności

Udogodnienia parkingowe na każdą kieszeń

Chcesz zostawić auto na czas podróży poza granice kraju? Parkingi przy lotniskach pozostawiają wiele do życzenia lub ich cena jest zbyt wysoka? Z Parkos możesz liczyć na wiele udogodnień, dzięki którym nie tylko Twój pojazd będzie bezpieczny, ale również zostanie on przygotowany do podróży powrotnej. 
 
Czy to wszystko, na co możesz liczyć w trakcie współpracy? Oczywiście to jedynie namiastka tego, co Parkos jest w stanie Ci zaoferować. Jeśli chcesz poznać pełną ofertę, sprawdź, co przygotowaliśmy w dalszej części materiału. W razie szczegółowych pytań, na stronie pośrednika znajdziesz rozbudowany FAQ.
 

Monitoring lub całodobowa ochrona

Skąd pewność, że miejsca parkingowe są bezpieczne? Ponieważ każdy parking lotnisko Berlin Schonefeld posiada całodobową ochronę lub monitoring. Posesje są dodatkowo ogrodzone, dlatego nie ma możliwości, by osoby niepowołane miały dostęp do samochodów zaparkowanych na danym terenie. 
 
Decując się na pozostawienie kluczy do samochodu u dostawcy, również nie musisz obawiać się o to, kto będzie miał dostęp do pojazdu. Są one schowane w bezpiecznym sejfie, a każdy kontakt z nimi jest raportowany. Wiele firm po prostu zostawia klucze w stacyjce, co jest skrajne nieodpowiedzialne. W przypadku ofert parkingów dostępnych w Parkos każdy klient może mieć pewność, że jego samochód jest w dobrych rękach najlepszych profesjonalistów. Potwierdzają to sami pracownicy pośrednika, którzy regularnie weryfikują usługi w trakcie niezapowiedzianych wizyt.

Koszty korzystania z dodatkowych usług i udogodnień

Ile to wszystko kosztuje? Usługi typu transfer na lotnisko, czy usługa parkingowa, są wliczone w cenę. Dodatki typu mycie i czyszczenie auta, przygotowanie go do drogi powrotnej itp. należy ustalić indywidualnie z pracownikami parkingu. Jak to zrobić? W wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji otrzymujesz numer kontaktowy bezpośrednio do danego obiektu. Wystarczy zadzwonić do pracowników (np. parking Berlin Schonefeld) i poprosić o udzielenie informacji na temat kosztów dodatkowych usług. 
 
Jeśli wybierasz popularne lotniska, nie zapominaj, że parkingi porcie lotniczym Berlin cieszą się równie dużym zainteresowaniem. Warto zatem podejść do kwestii rezerwacji w sposób odpowiedzialny i wcześniej załatwić wszystkie formalności. Unikniesz w ten sposób niepotrzebnego stresu i nerwów związanych z brakiem wolnych miejsc postojowych we wszystkich renomowanych obiektach.
 
Pamiętaj o tym, że Parkos jest jedynie pośrednikiem między klientem a usługodawcą. Nie dysponuje on własnymi parkingami. Mimo wszystko specjaliści firmy regularnie nadzorują oferowaną jakość dostawców i dbają o stały rozwój ofert, by zapewniały one coraz więcej udogodnień klientów. W przypadku sporów stara się również znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla obydwu stron. 

Rutyna Robert

Założyciel CiekawySwiata.pl oraz kilku innych projektów internetowych. Zawodowo programista z coraz większym nastawieniem na specjalizację SEO. Prywatnie oczywiście wielki fan turystyki - szczególnie tej krajowej.

Opublikowane przez
Rutyna Robert
 • Recent Posts

  Niezbędniki, które przydadzą się w czasie wyjazdów

  Wybierając się w dłuższą podróż, często zastanawiamy się, czy w danym hotelu lub pensjonacie znajdziemy…

  2 tygodnie temu

  TOP 10: co warto zobaczyć w Budapeszcie?

  Budapeszt to cenne skarby architektury oraz punkty widokowe, z których roztaczają się piękne panoramy. Co…

  2 miesiące temu

  Cmentarz koni

  Stawianie nagrobków zwierzętom może wydawać się nowomodną ekstrawagancją, nie jest to jednak bynajmniej zjawisko współczesne.…

  2 miesiące temu

  Zamek Ogrodzieniec w Podzamczu

  Najsłynniejszy z zamków tworzących Szlak Orlich Gniazd przetrwał do naszych czasów w formie ruin, ale…

  2 miesiące temu

  Twierdza Srebrna Góra

  Prusacy, którzy w 1740 r. zajęli Śląsk, zostawili po sobie wiele niezwykle interesujących pamiątek militarnych.…

  2 miesiące temu

  Bałkany – idealny kierunek na wakacje?

  Bałkany cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. Nic dziwnego, jest to miejsce tak blisko…

  2 miesiące temu

  Ta witryna wykorzystuje pliki Cookies