Urodziny dla dziecka w parku wodnym

Doskonałym sposobem, aby uczynić ten dzień dla swojej pociechy jeszcze bardziej wyjątkowym, jest zorganizowanie imprezy z prawdziwego zdarzenia, w miejscu, jakie dzieciaki uwielbiają. Gdzie? W Parku Wodnym w Krakowie!

Niezapomniane urodziny dla dziecka w Krakowie

Mali solenizanci, którzy uwielbiają zabawę w aquaparku, będą zachwyceni możliwością zaproszenia swoich kolegów i koleżanek, na wspólną urodzinową zabawę do nowoczesnego Parku Wodnego w Krakowie. Na dzieciaki w trakcie 1,5 lub 2,5 – godzinnego programu zabawy urodzinowej czeka mnóstwo atrakcji, w pełni bezpiecznych i dostosowanych do wieku solenizanta i jego gości. Jak mogą wyglądać niezapomniane urodziny dla dziecka w Krakowie?

Urodziny w Parku Wodnym – program zabaw i atrakcji

  • Dla dzieci do 7 roku życia dedykowany jest urodzinowy program pt. Bajkowe Urodziny. W trakcie 1,5 – godzinnej zabawy, dzieciaki będą zdobywać znajdującą się w kolorowym brodziku Wyspę Piratów i szukać skarbów pirackich.

  • Dla dzieci powyżej 7 roku życia przygotowano program urodzinowy pt. Urodziny Pirackie. Tutaj zabawa jest już bardziej zaawansowana. Czas trwania tej imprezy w Parku Wodnym może wynieść 1,5 lub 2,5 godziny. Dzieciaki w jej trakcie wezmą udział między innymi w takich zabawach jak: tratwa przetrwania czy przejście Tęczowej Ścieżki. Na sam koniec odbędzie się uroczyste mianowanie solenizanta tytułem Korsarza.

  • Mali pływacy, czyli dzieci, które potrafią już pływać, mogą wziąć udział w imprezie urodzinowej pt. Urodziny Olimpijskie. W tym programie atrakcje są jeszcze wspanialsze. Solenizant i jego goście wezmą udział w konkursach pływania – w tym spływu przez rzekę i w wodnej sztafecie. Ten program także jest dostępny w dwóch opcjach czasowych 1,5 godziny lub 2,5 godziny.

Cała zabawa odbywa się pod okiem ratowników. Dla jednego opiekuna wstęp na halę basenową jest darmowy.

Impreza urodzinowa z tortem

Zabawa w Parku Wodnym to jednak nie koniec. Po zakończeniu wodnych atrakcji, w restauracji Rodzinna Siesta, znajdującej się na terenie Parku Wodnego w Krakowie, można zorganizować poczęstunek wraz z tortem urodzinowym. W menu urodzinowym znajdziemy lubiane przez dzieci przekąski, takie jak naleśniki, pizza Margheritta, nuggetsy z kurczaka czy kurczakoburgery i szereg dodatków, takich jak chipsy, ciasteczka, koreczki z owocami oraz napoje. A toast za solenizanta goście mogą wznieść, bezalkoholowym szampanem.

Park wodny – urodzinowa przygoda

Organizując urodziny dla dziecka w Krakowie, warto zdecydować się na imprezę w Parku Wodnym. Będzie to na pewno niezapomniane przeżycie i dla małego solenizanta i dla jego gości. Nie jest to bowiem coś standardowego, a z drugiej strony koszty organizacji imprezy wraz z wynajęciem animatora, nie są duże. A wrażenia z takiej urodzinowej przygody, z pewnością pozostaną z dzieckiem i jego towarzyszami na długi czas.