Eventy firmowe w Gdańsku? Nic prostszego!

 

Szukasz idealnego miejsca na zorganizowanie niezapomnianego eventu firmowego? Gdansk to miasto, które nie tylko zachwyca swoim urokiem historycznym, ale także oferuje doskonałe warunki do organizacji wyjątkowych wydarzeń dla firm. Oto dlaczego warto wybrać Gdansk na lokalizację swojego kolejnego przedsięwzięcia!

Urok, prestiż, elegancja

Gdansk to miasto, które emanuje stylem. Mamy do wyboru całą moc miejsc, których piękno jest czymś zupełnie unikalnym.  Liczba lokalizacji, w których event firmowy ma niemal stuprocentową szansę na sukces zapiera dech w piersiach. Wśród tych najważniejszych wymienić można następujące:

  • Restauracje i lokale nad Motławą. Cieszą one widokiem na malownicze panoramy miasta. Luksusowe przestrzenie oferowane w tej części miasta podniosą prestiż i klasę imprezy.
  • Widok na More Baltyckie. Aura i krajobraz nie do odtworzenia w jakimkolwiek innym mieście w Polsce. Rześkie powietrze i relaksujące fale morskie nadają wydarzeniu klimatu i szczególnej atmosfery
  • Stara część miasta. Urokliwe uliczki, zabytkowe budynki zawsze cieszą oko przyjezdnych. Konferencja lub prezentacja w takim klimacie daje poczucie, że organizatorowi naprawdę zależy, by goście mieli poczucie uczestnictwa w imprezie na wysokim poziomie.

Zróżnicowana oferta eventowe

Bez względu na to, czy planujemy kameralne spotkanie w gronie najważniejszych klientów, czy też wielkie wydarzenie branżowe, Gdansk ma do zaoferowania różnorodne miejsca, które idealnie dostosują się do charakteru Twojego eventu.

Jeśli naszym celem jest udana konferencja biznesowa, miasto oferuje całą gamę sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny.

W przypadku eventu integracyjnego, na przedmieściach mamy do dyspozycji wiele ośrodków, hoteli i pensjonatów gotowych na takie przedsięwzięcia.

Jeśli chodzi o jubileusze lub bankiety, ekskluzywne restauracje na kilkadziesiąt osób stoją przed nami otworem.

Profesjonalne usługi pod każdym względem

Wielkie miasta Polski, takie jak Gdansk, oferują całą gamę dostawców wszelakich usług. Znalezienie dobrego cateringu, odpowiedniego miejsca i nagłośnienia jednocześnie może stanowić problem w mniejszych miejscowościach. Tutaj, problem ten rozwiązuje się sam.

Zaplecze techniczne, takie jak sprzęt do nagłośnienia konferencji, profesjonalne studio do przeprowadzenia szkolenia lub kursu to tylko niektóre usługi bardzo pożądane na rynku eventowym.

Wysokiej klasy catering, zarówno mięsny jak i wegetariański będą konieczne w trakcie każdego wydarzenia. Nie będzie problemu ze znalezieniem najprostszych ale i najbardziej wyszukanych dań.

Dogodna lokalizacja

Mimo, że miasto Neptuna nie jest położone w centralnej części kraju, dojazd do niego jest obecnie bajecznie prosty.

  • Do Gdanska wpadają liczne autostrady, drogi ekspresowe i drogi szybkiego ruchu
  • Transport kolejowy jest doskonale rozwinięty i dojazd możliwy jest z każdego miejsca w kraju.
  • Lot samolotem do Gdanska możliwy jest z każdego większego lotniska w kraju.

Sprawia to, że można tu dotrzeć równie łatwo jak do Warszawy czy Wrocławia. Gdansk od dawna pretenduje do tytułu lidera eventowego Polski, tak więc komfortowy dojazd to warunek konieczny.

Profesjonalne agencje

Agencje eventowe Gdańsk upatrzyły sobie jako zagłębie dla swojego biznesu. Nic więc dziwnego, że jest ich tutaj bardzo wiele.

Pamiętajmy jednak, by wybierać tych najbardziej doświadczonych event managerów. Tylko firma znająca miasto, mająca odpowiednie kontakty i zaznajomienie ze specyfiką rynku może zapewnić nam organizację wydarzenia na odpowiednim poziomie.