Turnus rehabilitacyjny w Krynicy Zdrój – powody dla których warto zdecydować się na taki wyjazd

Czy trzeba mieć konkretny powód aby odpocząć i zadbać o zdrowie? Życie jest przyjemniejsze kiedy pamiętamy o siebie i szukamy rozwiązań dla poprawy stanu fizycznego i lepszego nastroju.

Czy trzeba mieć konkretny powód aby odpocząć i zadbać o zdrowie? Życie jest przyjemniejsze kiedy pamiętamy o siebie i szukamy rozwiązań dla poprawy stanu fizycznego i lepszego nastroju.

Dlaczego warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak turnus rehabilitacyjny? Czy Krynica Zdrój to miejsce, w którym można odnaleźć spokój i zadbać o regeneracje? Na te i podobne pytania, odpowiada poniższy artykuł.

 1. Turnusy rehabilitacyjne – czyli sposób na odzyskanie sił i dobrego samopoczucia
 2. Turnus rehabilitacyjny w miejscu gdzie nie można się nudzić

Turnusy rehabilitacyjne Krynica Zdrój- czyli sposób na odzyskanie sił i dobrego samopoczucia

W codziennym pośpiechu zdarza się zapominać jak ważne jest zarówno zdrowie fizyczne oraz psychiczne i tylko równowaga i świadomość pozwoli na utrzymanie dobrego samopoczucia i pozytywnej energii. Krynica Zdrój to miejsce, w którym każda osoba, potrzebująca pomocy w tym obszarze, dostanie wiele rozwiązań na poprawę zdrowia. Ośrodek jest połączeniem

 • chwili dla siebie
 • wielu sposobów na relaks i regenerację
 • zabiegów pod okiem specjalistów
 • wielu możliwości uprawiania sportu i korzystania z atrakcji turystycznych

Niezależnie od pory roku, w Krynicy Zdroju można znaleźć miejsce dla siebie aby zatrzymać się, pomyśleć, odzyskać siły i chęci do codziennego funkcjonowania. Dodatkowo pobyt w ośrodku to nie jedynie spacery i zabiegi wedle grafiku. Każdy ma szansę wybrać  spośród wielu dostępnych sposobów na spędzenie wolnego czasu to co jest mu w danym momencie potrzebne. Jakich? Przedstawiamy poniżej.

Turnus rehabilitacyjny w miejscu gdzie nie można się nudzić

Krynica Zdrój to górskie tereny o charakterze uzdrowiskowym. Teren, który łączy walory turystyczne dla osób w każdym wieku z możliwościami dla poprawienia stanu zdrowia i odnalezienia równowagi psychicznej. Cieszy się zainteresowaniem seniorów, rodzin z dziećmi, osób młodych szukających ciekawych rozwiązań na spędzenie wolnego czas w Polsce.

Miejsca warte odwiedzenia w Krynicy Zdrój

 • Deptak w Krynicy Zdroju – rozwiązanie dla wielbicieli spacerów. Urocze miejsce, w którym można nabrać świeżego powietrza i odwiedzić przy okazji pijalnie główną, miejscowych wód uzdrowiskowych oraz zobaczyć wiele istotnych dla miasta pomników.
 • Góra Parkowa – to szczyt znajdujący się w centrum Krynicy, a jej wierzchołek oraz zbocza kryją wiele ciekawych opowieści i legend.
 • Muzeum zabawek – miejsce zwłaszcza dla osób, które tęsknią do czasów dzieciństwa. To sposób na nostalgiczną podróż w czasie, z możliwością przypomnienia sobie tego, czego na pewno nie można zobaczyć już w telewizji. To też doskonałe miejsce dla rodziców, którzy mogą pokazać własnym dzieciom, jak wyglądały czasy ich dzieciństwa.
 • Wieża widokowa – nowość na terenie Krynicy, która zachwyca coraz większą ilość turystów. Konstrukcja jest drewniana, wychodzenie na szczyt jest ciekawy i daje możliwość podziwiania zielonych terenów, a do tego zawiera dodatkową atrakcję w postaci metalowej zjeżdżalni, którą można zjechać po zwiedzeniu wieży.
 • Spływ doliną rzeki Poprad – czyli rozwiązanie dla lubiących spędzać czas aktywnie. 10 km trasy, do pokonania pontonem, dodatkowo spływ nie jest wymagający więc korzystać mogą także osoby bez doświadczenia.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić szczegóły i przekonać się dlaczego wyjazd do Krynicy będzie dobrą decyzją, zapraszamy do zajrzenia na stronę www.nat.pl, na której zostały opisany szczegóły dostępnych turnusów rehabilitacyjnych.