Ciekawe miejsca w Polsce na długi weekend

Dolina Charlotty w okolicy Słupska

W okolicy Słupska znajduje się Dolina Charlotty. Jest to centrum rozrywki i rekreacji, które warto odwiedzić w czasie naszego pobytu na Pomorzu. Jest to idealny sposób na spędzenie popołudnia z rodziną w ramach odpoczynku a także swego rodzaju urozmaicenie. Dolina Charlotty znajduje się w sąsiedztwie malowniczego Jeziora Zamełowskiego.

W centrum Doliny Charlotty znajduje się piękny gościniec, który doprowadzi nas do restauracji, w której zjeść będziemy mogli smaczny posiłek. Bardzo dobrym pomysłem będzie również pozostanie w tym miejscu na dłużej ze względu na znajdujący się w Dolinie Charlotty hotel – dzięki licznym atrakcjom na pewno nie będziemy się tutaj nudzić. Odwiedzić możemy na przykład SPA, kręgielnię.

Powrócić tutaj również możemy do lat dzieciństwa dzięki znajdującym się na drzewach domkom wypoczynkowym. Dolina Charlotty łączy w sobie tradycyjność z nowoczesnością – wszystkie budynki zostały tutaj wybudowane tradycyjną metodą budownictwa, którą kiedyś stosowało się na tych terenach, jednocześnie miejsce to może poszczycić się wysokimi standardami.