walizka turystyka

Komu w drogę temu potrzebna walizka

Zwiedzając świat przemieszczamy się wykorzystując różne środki transportu. Pociąg, samolot czy samochód to tylko jedne z nich. Im bardziej egzotyczny region, tym transport bagażu bardziej swobodny, a przez to narażony na wiele ryzyk. Jak ich uniknąć?

Dobrze dobrana walizka powinna zabezpieczyć zawartość przed trudami wyprawy. Nie ważne czy jest to weekendowy wyjazd, tygodniowe wakacje czy miesięczna ekspedycja po USA. Zdarzają się incydenty często niezależne od nas, ale mające bezpośrednie przełożenie na nasz bagaż. W skrajnych sytuacjach ubezpieczenie załatwi sprawę, ale na wakacje możemy dotrzeć tylko w tym, co na siebie założyliśmy. Ten fatalistyczny scenariusz nie jest tak częsty, jak zniszczenia czy uszkodzenia bagażu. Zdecydowanie można temu zapobiec.

Komfort podczas wyprawy

Zapewnić go może dopasowana walizka, której cechy spełniają nasze oczekiwania. Jaka powinna być? Wielkość zależy od długości pobytu w miejscu docelowym. Na krótki wyjazd wystarczy podręczny bagaż, a na długi wakacyjny pobyt przyda się coś większego.
W związku ze wspomnianymi zagrożeniami warto pomyśleć o produktach wykonanych z wytrzymałych tworzyw. Należy zauważyć, że profesjonalni producenci zdystansowali konkurencje. Używane do budowy materiały są bardzo odporne, ale co ważne także lekkie. W końcu nikt nie chce zabierać ze sobą sejfu.

Spokój na trasie

Oczywiście wspomnianego sejfu nie chcemy taszczyć, ale dobrze, gdy nasz kufer będzie miał zabezpieczenia niczym najlepszy bank. Na wyposażeniu dobrej walizki znajdzie się zamek szyfrowy, a także wielopunktowe zapięcia czy system TSA.

To ostatnie rozwiązanie ogranicza ryzyko zniszczenia walizki na wypadek rewizji przez służby celne. Tylko one posiadają specjalny klucz, który pozwala otworzyć tego typu zamknięcie. W tym miejscu warto nadmienić, że ów system wymagany jest podczas podróży w rejony Australii, Ameryki i Azji.

Ruszamy w drogę

Walizka Samsonite jest odpowiedzią na sygnalizowane potrzeby klientów. Posiada w sobie wszystkie opisane cechy. Ponad to dostępna jest w całej palecie kolorów, wzorów oraz grafik. Co istotne najmłodsi podróżnicy również znajdą coś dla siebie! Do wyboru jest cały przekrój gabarytowy. Także każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Największy wybór walizek Samsonite, ale nie tylko znaleźć można na evertourist.pl.

Wyjazd do ekskluzywnego hotelu lub w nieco trudniej dostępne tereny jest możliwy między innymi dzięki odpowiednio dobranej walizce. Długość pobytu determinuje wielkość bagażu, a odpowiednie zabezpieczenia chronią przed kradzieżami szczególnie na trasie. Te wszystkie cechy pięknie opakowane są w ergonomiczne kształty i bogatą kolorystykę. Dzięki Samsonite mamy pewność, że podróżujemy bezpiecznie i z klasą.