Zrelaksuj się w zamkowym hotelu z basenem w Gniewie

Hotel z basenem i Spa to podstawa przy planowaniu wypoczynku. Niezależnie, czy jedziesz na wakacje, długi weekend czy po prostu spontaniczny wypad z grupą przyjaciół, luksusowy hotel zapewni Wam zarówno noclegi w komfortowych warunkach, jak i cały pakiet rozrywek. Przeczytaj i poznaj ofertę hotelu na Zamku Krzyżackim w Gniewie.

Jeśli hotel z basenem na Pomorzu, to tylko w Gniewie

Zamek gotycki w Gniewie został zbudowany przez Krzyżaków w Średniowieczu. Obecnie, po licznych rozbudowach i remontach, funkcjonuje tu luksusowy hotel z basenem i Spa oraz salami konferencyjnymi i bankietowymi. Imponująca budowla słynie z malowniczego położenia nad Wisłą. Komfortowe pokoje z łazienkami i widokiem na rzekę, zabudowania miasta lub na kociewskie równiny, zachwycają wszystkich gości. Ceglane mury i łuki oraz rycerskie eksponaty przypominają o historii tego niezwykłego miejsca. Jednakże wyposażenie hotelowych pomieszczeń, strefa relaksu oraz oferta rozrywek świadczą o tym, że to obiekt najwyższej klasy. W dodatku Gniew leży zaledwie 80 km na południe od Trójmiasta, jest więc świetną bazą wypadową do zwiedzania regionu Kociewia i Żuław Wiślanych. Zamek sam w sobie jest bardzo ciekawym obiektem, wartym dokładnego zwiedzania z przewodnikiem, ale też zatrzymania się na dłużej w zamkowych komnatach. Tym bardziej, że hotelowi goście w cenie pobytu mają do dyspozycji hotelowy basen.

Relaks z widokiem na Wisłę — Spa i basen w zamkowym hotelu w Gniewie

Marzysz o beztroskim wypoczynku w jacuzzi i odprężeniu w saunie? Twoje ciało domaga się masażu pachnącymi olejkami i wygładzających balsamów? To wszystko i o wiele więcej czeka na Ciebie w hotelowym Spa Królowej Marysieńki na Zamku w Gniewie. Oferta hotelowej strefy relaksu obejmuje:

  • basen wewnętrzny ze stanowiskami do masażu wodnego;
  • jacuzzi;
  • saunę suchą i parową;
  • tężnię solankową;
  • brodzik dla dzieci i zjeżdżalnię;
  • masaże i peelingi ciała;
  • zabiegi upiększające cerę;
  • masaż olejkami dla dwojga;
  • zabiegi na dłonie i stopy.

Hotel oferuje korzystne cenowo pakiety pobytowe. Organizuje liczne wydarzenia kulturalne i historyczne, takie jak turnieje rycerskie i pokazy szermierki.

Chcesz wypocząć w komfortowych warunkach i skorzystać z basenu na Zamku w Gniewie? Sprawdź szczegółową ofertę na stronie www.zamek-gniew.pl/stefa-basenowa. Wybierz termin, zarezerwuj pobyt i ciesz się z dobrej decyzji.