Dokąd jechać na ferie zimowe w górach?

Zima w pełni. Dzieci i młodzież odpoczywają podczas dwutygodniowych ferii. Szkoda byłoby zmarnować ten czas! Zamiast tego lepiej wykorzystać go na pobyt w uroczym otoczeniu i rozwijanie różnych umiejętności. ...

Zima w pełni. Dzieci i młodzież odpoczywają podczas dwutygodniowych ferii. Szkoda byłoby zmarnować ten czas! Zamiast tego lepiej wykorzystać go na pobyt w uroczym otoczeniu i rozwijanie różnych umiejętności. ...

A gdyby tak pomyśleć o feriach zimowych w górach? To właśnie tam szansa na śnieg jest największa. Zobacz, w jakich miejscach organizowane są zimowe wyjazdy z Vogue Travel!

Ferie zimowe w górach – Poronin i Murzasichle

Wyjazd w góry kojarzy się wielu osobom głównie z wizytą w Zakopanem. Jest to oczywiście pięknie położone miejsce. Niektórzy jednak preferują spokojne, zaciszne miejsca, w których mogliby wypocząć. Właśnie takie są Murzasichle oraz Poronin – czyli miejsca, w których odbywają się obozy organizowane przez Vogue Travel. Jeśli Twojemu dziecku marzą się ferie zimowe w górach, poślij go na zorganizowany wyjazd!

Niewątpliwą zaletą ferii w górskim otoczeniu jest możliwość podziwiania wyjątkowych, przepięknych widoków – tatrzańskiej panoramy. Ośnieżone, majestatyczne szczyty zapierają dech w piersiach i inspirują młodych ludzi. Niejeden uczestnik wyjazdu odkrywa wówczas swoją pasję do fotografowania i spędzania czasu na łonie natury (nawet zimą!). Nastolatkowie przywożą z wyjazdu pamiątkę w postaci niezwykłych wspomnień i wyjątkowych fotografii. Wracają naładowani pozytywną energią i motywacją na kolejne miesiące nauki. Ferie zimowe w górach, to gwarancja dobrze spędzonej przerwy międzysemestralnej.

Ferie w Tatrach, czyli urok ośnieżonych szczytów

W trakcie wyjazdu z Vogue Travel będzie sporo okazji do podziwiania zachwycających, rodzimych krajobrazów. Na uczestników naszych zimowych ferii w górach czeka wiele atrakcji, które odbywają się na świeżym powietrzu. Wśród zajęć przewidziano np.:

  • konkursy, m.in. na ulepienie jak największego bałwana,
  • bezpieczny spacer w scenerii górskich ścieżek,
  • zjeżdżanie na… byle czym (kreatywność mile widziana!),
  • bitwę na śnieżki!

W programie wybranych obozów, realizowanych podczas ferii zimowych w górach, są również zajęcia z rysunku (obóz rysunkowy) i dodatkowe aktywności zimowe. Można także wykupić dodatkowy pakiet narciarski, pozwalający podszkolić swoje umiejętności na stoku pod okiem doświadczonego instruktora.

Co przeżyje Twoje dziecko na feriach zimowych w górach?

Dwa tygodnie między semestrami, to idealny czas na naładowanie baterii. Czy można zrobić to skuteczniej, niż spędzając te dni aktywnie i z uśmiechem na ustach? Uczestnicy naszych obozów podczas ferii w górach poznają rówieśników i nawiązują ciekawe relacje. Uczą się pracy w zespole, samodzielności i szacunku do gór. Na tematycznych wyjazdach rozwijają też swoje konkretne umiejętności, np. talent plastyczny, wokalny albo sportowy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą ferii zimowych w górach w 2023 roku: https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-w-gorach. Twoja pociecha na pewno znajdzie tu idealny obóz dla siebie. Niech ten dwutygodniowy czas będzie inny, niż dotychczas. Niech będzie spędzony w prawdziwie zimowej, wręcz bajkowej scenerii!

Aby dobrze wypocząć podczas ferii, nie trzeba jechać do zatłoczonego, turystycznego miasta. Zamiast tego można wybrać urokliwie położoną, tatrzańską wieś. Vogue Travel zaprasza na ferie zimowe w górach do pięknie ulokowanych ośrodków w Poroninie i Murzasichle. Może to właśnie podczas tych ferii dziecko pozna w końcu uroki polskich Tatr?

Ile kosztuje i jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać na wyjazd?

PIT rozliczenie 2022 – jak wypełnić PIT w 2023 roku?