Kantor internetowy na wakacje

Zamiast biegać po stacjonarnych punktach wymiany walut, załatwimy wszystko co potrzebne w zaciszu swojego domu. Planując wakacyjny wyjazd, nie musisz już wymieniać pieniędzy w bankach, lub innych placówkach, oferujących zazwyczaj niezbyt korzystny kurs. Kantory internetowe stały się świetna alternatywą tradycyjnych form wymiany gotówki głównie z powodu atrakcyjnych cen, które nie narażają klientów na straty.

Często podróżujesz? Kantor internetowy to coś dla ciebie!

Kantor internetowy walutomat.pl to idealne rozwiązanie dla osób, które często podróżują poza granice kraju. Wakacje? Mogą być nawet kilka razy do roku, jeśli tylko mamy takie możliwości. Jedyne czego potrzebujemy oprócz wolnego czasu, to sprawdzone miejsce do wymiany waluty. Na co mogą liczyć klienci zainteresowani wymianą waluty online?

Bezpieczeństwo – dedykowany dział Security – Twoje pieniądze są bezpieczne. Nad całością transakcji czuwają eksperci ds. bezpieczeństwa.
Szybkość – proces wymiany jest naprawdę bezproblemowy. Wpłata możliwa jest przez liczne kanały: tradycyjny przelew, szybkie płatności, kartę płatniczą, kody QR.
Wygoda – Wizyta w kantorze stacjonarnym? Po co, skoro pieniądze możemy wymienić nie ruszając się z wygodnej kanapy, wystarczy dostęp do internetu.
Atrakcyjne ceny – Kurs wymiany nie naraża klientów na straty.

Warto również wspomnieć, że walutomat.pl oferuję tanie przelewy zagraniczne. Jest to szczególnie przydatne np. przy opłacaniu hotelu lub innych usług na miejscu, w lokalnej walucie.

Zalet kantoru internetowego jest bardzo wiele. Zasady korzystania są jasno przedstawione. Proces rejestracji przebiega szybko i sprawnie, każdy kolejny krok jest szczegółowo opisany. Wymagane jest podanie danych osobowych, ze względów bezpieczeństwa. Obawiasz się utraty pieniędzy? Niepotrzebnie! Nad bezpieczeństwem finansów czuwają nie roboty, lecz doświadczeni pracownicy, którzy zatwierdzają każdą transakcję oraz dedykowany dział Security.

Jaki jest największy plus kantoru online? To, że jest dostępny praktycznie przez cały czas, niezależnie od dnia tygodnia, lub godziny. Placówki stacjonarne, działają jedynie w określonych porach dnia, zazwyczaj wyłączając weekendy. Kantor internetowy istnieje po to, by zawsze móc odpowiedzieć na potrzeby swoich klientów.

Jak długo trwa cały proces wymiany?

Konieczna jest rejestracja użytkownika w serwisie, jednak trwa ona do kilkunastu minut, następnie należy wykonać przelew określonej kwoty, przeznaczonej na wymianę. Następnym krokiem jest wybranie jednostki pieniężnej, której potrzebujemy. Po zatwierdzeniu transakcji przez pracowników, pieniądze trafiają na konto klienta.

Wymiana pieniędzy bez wychodzenia z domu, to duży komfort i wygoda. Atrakcyjne ceny powodują, że coraz więcej klientów pragnie korzystać z tej formy wymiany walut. Innowacyjne podejście Walutomatu zostało niejednokrotnie nagrodzone m.in. przez Portfel Wprost.

Dla nowych Klientów 50% rabatu na prowizję przy pierwszej wymianie, sprawdź.