Wietnam biuro podróży- którą wycieczkę wybrać?

Na którą wycieczkę do Azji warto się zdecydować?

Oglądając oferty podróży do Wietnamu, natknąć się można na dwie alternatywne wersje. Warto porównać je między sobą, aby mieć całkowitą pewność, która z nich jest tą odpowiednią i spełnia wszelkie wymagania. Zarówno jedna, jak i druga trwa 14 dni i zakłada możliwość odwiedzenia Wietnamu, Kambodży oraz Laosu, czyli trzech z najczęściej odwiedzanych państw tej części Azji, z tym że wersja druga zakłada spędzenie nocy sylwestrowej w Siem Reap, co z całą pewnością jest ciekawym i nietuzinkowym przeżyciem, idealnym dla tych, którzy uwielbiają świętować nowy rok w różnych częściach świata. Oczywiście wybór konkretnej opcji jest zależny od własnych upodobać, ale na pewno warto dokładniej porównać je między sobą.

Co znajduje się w ofercie pierwszej wycieczki?

Aby móc podjąć przemyślaną decyzję, z całą pewnością warto zapoznać się z dokładnymi planami podróży. Wietnam z biurem podróży doskonały pomysł dla osób, które cenią sobie wygodę oraz zależy im na szczegółowym planie wycieczki. W planie pierwszej propozycji, z całą pewnością można znaleźć zwiedzanie Ho Chi Minh, ponieważ to właśnie w tym mieście zaczyna się cała podróż. Miejsce to ma do zaoferowania liczne zabytki, muzeum wojny, a także zaskakujący bazar, na którym kupić można sobie lokalne wyroby. Dla chętnych istnieje także możliwość wyjścia do opery za dodatkową opłatą. Nie zabraknie także atrakcji dla fanów natury, uczestnicy wyprawy zobaczą także deltę Mekongu! Po tym wszystkim uczestnicy lecą do Kambodży, a konkretnie do Siem Reap, skąd wybiorą się do chyba wszystkim znanym Angkoru, gdzie znajduje się kompleks monumentalnych świątyń z VIII wieku, które zawsze robią ogromne wrażenie na przyjezdnych. Na uczestników wyprawy czekają także cztery dni w Laosie, które spokojnie pozwolą wczuć się w panujący tam klimat i obejrzeć najważniejsze miejsca. Po zwiedzaniu Laosu powrót do Wietnamu i odwiedziny nad zatoką Ha Long.

Co ma do zaoferowania druga opcja?

Doskonałym pomysłem jest porównanie obydwu ofert i dokładne przedstawienie miejsc, które znajdują się tam na liście miejsc do odwiedzenia. Podobnie, jak w przypadku pierwszej opcji, wycieczka zaczyna się w Ho Chi Minh. Aby lepiej to sobie zobrazować, także w tym przypadku warto wyświetlić sobie Wietnam biuro podróży i harmonogram trasy, którą oferuje biuro. Podczas pobytu w Wietnamie uczestnicy podróży będą mieli możliwość odwiedzenia delty Mekongu i późniejszego przejazdu do Kambodży, czyli dokładnie tak, jak w przypadku pierwszej wycieczki. Z tą różnicą, iż daty dobrane są tak, aby uczestnicy mieli możliwość świętowania wieczoru sylwestrowego właśnie w Siem Reap w Kambodży. Później w planach jest zwiedzanie Angkoru i przejazd do Laosu. Tam uczestników wyprawy czeka zwiedzanie Vientiane, czyli najważniejszego centrum religijnego całego Laosu. Następnie Luang Prabang, które bez dwóch zdań jest jednym z najlepiej zachowanych starych miast w tej części Azji. Następnie powrót do Wietnamu i jeszcze kilkudniowy pobyt, który pozwoli na odwiedzenie nowych miejsc.

Dla kogo dedykowana jest wycieczka do tej części Azji? Na pewno dla wszystkich, którzy uwielbiają poznawać nowe kultury i są ciekawi świata. Azja to bowiem region zupełnie inny od Europy, który oferuje szereg atrakcji, a także możliwość poznania innej religii oraz odmiennych tradycji. Jest to także miejsce intrygujące pod względem kulinarnym. Jedno jest pewne, z takiej wycieczki nikt nie wróci zawiedziony i, z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, co sprawi, że będą to niezapomniane wakacje. W tym przypadku warto skorzystać z oferty biura podróży, aby mieć pewność, iż wszystko jest doskonale zorganizowane, a na miejscu na podróżnika nie czekają żadne przykre niespodzianki. Biuro podróży dba, zarówno o atrakcje, jak i o bezpieczeństwo uczestników. Dodatkowo organizuje wszelkie bilety wstępu oraz komunikacyjne. Dzięki temu uczestnik może myśleć już tylko o odpoczynku i być jak najbardziej otwartym na otaczające go z każdej strony nowości i ciekawostki.