Program do wystawiania faktur na 2020 rok

Wystawianie faktur to czynność, która codziennie jest wykonywana w przedsiębiorstwach trudniących się sprzedażą, czy świadczeniem różnego rodzaju usług chociażby turystycznych np. w dedykowanych biurach. Proces ten powinien w miarę możliwie przebiegać szybko i być jak najbardziej pomocny dla sprzedawcy i nabywcy produktów czy usług. Istotną rolę odegra tutaj dobry program do fakturowania. Warto przyjrzeć się sprawdzonym rozwiązaniom

Program do wystawiania faktur – wersja podstawowa

Faktura Small Business to prosty program do faktur, który w swojej ofercie posiada firma MEGA-TECH. Producent zadbał o to, aby narzędzie było wyposażone we wszystkie potrzebne przedsiębiorcy opcje, które umożliwią mu szybkie i zgodne z obowiązującymi przepisami wystawiania dokumentów. Użytkownik tego programu przygotuje więc taki dokument jak: faktura VAT, faktura bez VAT, faktura proforma, korekta, faktura VAT marża, uproszczona, końcowa, faktura z odwrotnym obciążeniem i wiele więcej. To program, który można połączyć ze znanymi drukarkami fiskalnymi. Z łatwością stworzy się w nim kartoteki klientów, które umożliwią szybsze przygotowanie dla niego dokumentów, odszukanie ich w przyszłości (gdy zajdzie taka potrzeba) czy sprawdzenie płatności. Przedsiębiorca, która zastanawia się jaki program do fakturowania dla małej firmy będzie najlepszy, z pewnością powinien za darmo przetestować Faktura Small Business. Fakturowanie 2020 warto rozpocząć z tą aplikacją.

Program do JPK i magazynu – wersja rozbudowana

Faktura Small Business Handel to rozbudowany program w stosunku do Faktura Small Business. Program zawiera te same opcje, co podstawowy. Narzędzie jest zgodne z obowiązującymi regulacjami i pozwala przygotować pliki JPK. Dodatkowo istnieje możliwość wygenerowania dokumentów magazynowych i kasowych. Łatwo zarządza się magazynem, co umożliwia wbudowany moduł magazynowy. Przedsiębiorca przygotuje kartotekę towarów i sprawdzi na bieżąco stany magazynowe. Szybko przeprowadza się inwentaryzację. Jeżeli firma stoi przed wyborem programu, z którym wystawianie faktur 2020 będzie proste, zawierającego jednocześnie funkcje magazynowe, to warto potestować za darmo program FSBH. To proste i przejrzyste narzędzie dostarczające wielu ważnych informacji oraz porządkujące dokumentację.

Myśląc o nowym roku 2020 i szykując dla firmy jak najlepsze rozwiązania warto przyjrzeć się opcjom i programom oferowanym przez MEGA-TECH. To najlepszy czas na podjęcie dobrej decyzji.