Relaks we dwoje - wypoczynek w SPA i zabiegi Wellness

Relaks we dwoje – wypoczynek w SPA i zabiegi Wellness

Masz ochotę spędzić niezapomniane chwile z ukochaną osobą? A może szykujesz dla niej niespodziankę i zastanawiasz się nad miejscem wyjazdu. Ciche, spokojne miejsca, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku i spędzić czas na łonie natury, ciesząc się sobą, mogą okazać się dobrym wyborem. Coraz chętniej wybieranymi są ośrodki SPA, które oprócz pięknych widoków i urokliwej okolicy, oferują również zabiegi Wellness.

SPA i Wellness dla gości hotelowych

Wybierając hotel ze SPA, niemal zawsze można bez ograniczeń korzystać z zabiegów Wellness w czasie, kiedy dostępne są poszczególne strefy. Jakie atrakcje czekają na Ciebie w takim miejscu? Standardowa oferta dotyczy zwykle basenów. Niektóre większe ośrodki oferują także kilka rodzajów saun, gdzie codziennie można korzystać z innego pomieszczenia.

Tego typu oferta Wellness zwykle największą popularnością cieszy się późną jesienią i zimą. Kiedy na zewnątrz temperatury bywają zniechęcające, wystarczy wyobrazić sobie odpoczynek w saunie. To dodatkowa motywacja do wyjazdu i zmiany otoczenia.

Specjalne zabiegi Wellness dla dwojga

Oprócz ogólnodostępnej strefy, w dobrym hotelu można także wykupić specjalny pakiet, który jeszcze lepiej pozwoli wypocząć zakochanym. Specjalnie dopasowane zabiegi Wellness sprawią, że dzięki wyjątkowej atmosferze, każdy związek niezależnie od stażu ożyje na nowo. Wiele osób twierdzi, że wspólne zabiegi sprzyjają bliskości, której często brakuje parom na co dzień.

To jednak nie wszystko. Wspaniale rozpoczęty wieczór można zakończyć wspólną, romantyczną kolacją z kieliszkiem wina. Planujesz oświadczyć się swojej drugiej połówce? Taki moment będzie ku temu idealny. Magia tego miejsca i podniosłość chwili uczynią się niezapomnianą do końca życia.

Wspólny wyjazd – indywidualne zabiegi Wellness

Wybierając się do SPA, można zaplanować wspólny czas, ale również indywidualne atrakcje. Hotele oferują usługi przeznaczone wyłącznie z myślą o mężczyznach lub kobietach. Panowie w strefie Wellness znacznie częściej korzystają z zabiegów relaksacyjnych i regeneracyjnych, co często konieczne jest po intensywnym treningu. Oferta dla pań jest zwykle zdecydowanie bardziej zróżnicowana. Pielęgnacja i odżywienie ciała, czy zabiegi poprawiające kondycję cery są w tym przypadku najchętniej wybierane.

Oferta Wellness to nie tylko relaks. Hotele SPA, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób, które lubią aktywny wypoczynek, proponują szereg atrakcji – od wycieczek rowerowych, po spacery. W ten sposób można popracować nad własnym zdrowiem. Połączenie odpoczynku, odprężających zabiegów i aktywności na świeżym powietrzu to doskonała opcja dla sportowców przygotowujących się do zawodów. Kiedy partner jest zajęty treningiem i pracą nad swoją formą, Panie mogą tymczasem oddawać się innym przyjemnościom, które na nie czekają. Cały dzień spędzony oddzielnie można zakończyć kąpielą w basenie, wizytą w saunie, masażem relaksacyjnym lub wspólną kolacją w hotelowej restauracji.