Niezbędniki, które przydadzą się w czasie wyjazdów

Wybierając się w dłuższą podróż, często zastanawiamy się, czy w danym hotelu lub pensjonacie znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy. Bywa i tak, że docierając na miejsce, przeżywamy rozczarowanie, gdyż wyposażenie jest minimalne.

Jeśli masz taką możliwość, warto zabrać ze sobą w podróż gadżety, które z pewnością Ci się przydadzą. W sklepie Eltkom znajdziesz kilka niezbędnych sprzętów, które ułatwią niejeden wyjazd.

Schludny wygląd ma znaczenie – czy warto mieć żelazko podczas wyjazdów?

Będąc na wakacjach lub firmowym wyjeździe, na pewno zdarzyło Ci się, że żałowałeś, że nie wziąłeś ze sobą żelazka. Nagle dowiadujesz się, że masz spotkanie z klientem i okazuje się, że musisz wyglądać elegancko i schludnie, a jedyne co znajduje się w Twojej walizce to pogniecione koszule. Jeśli jesteś mężczyzną, pewno nie przywiążesz do tego zbytniej wagi, natomiast kobiety będą w rozsypce.

Żelazko turystyczne Ariete 6224 ultrastiri pomoże Ci uporać się z tą sytuacją. Ten niewielki rozmiarów, niezawodny sprzęt stanie się Twoim kompanem w czasie każdej podróży. Jego zaletą jest praktyczne zastosowanie – rączka żelazka turystycznego ariete 6224 jest składana, dzięki czemu możesz prasować swoje ciuchy w pionie! Pojemność zbiornika na wodę wynosi 100 ml, a moc urządzenia to 800 W. Nie musisz martwić się, że zniszczysz swoje ubrania – stopa urządzenia pokryta jest nieprzywierająca powłoką.

Decydując się na zakup żelazka turystycznego ariete 6224 na stronie Eltkom.pl, w zestawie otrzymasz eleganckie etui i specjalny kubeczek na wodę. Masz do wyboru dwa różne rodzaje napięcia: 110/120V lub 220/240V. Dodatkowo, masz możliwość ustawienia temperatury, którą dopasujesz do rodzaju danej tkaniny.

wyprasowana koszula

Kolejną propozycją podróżnego niezbędnika jest żelazko parownica Ariete 6246. To unikatowe rozwiązanie dla osób wyruszających w podróż. W jednym urządzeniu znajduje się zarówno żelazko, jak i parownica. Cały sprzęt jest niewielkich, kompaktowych rozmiarów, dlatego spakowanie go do walizki nie będzie żadnym problemem. Poręczne żelazko parownica ma moc 100 W. Wyposażone jest w nieprzywierającą, ceramiczną stopę oraz technologię Ideal Temp oraz przycisk pary z blokadą bezpieczeństwa. Ten wydajny model o dużej mocy waży zaledwie 1 kg. Żelazko parownica Ariete 6246 zawiera kabel o długości 2,5 m, a jego wymiary to 27 x 17 x 11 cm w trybie parownicy oraz 14 x 23 x 11 cm w trybie żelazka.

Największą zaletą sprzętu jest jego funkcjonalność, która łączy w sobie dwa urządzenia. Jest łatwy w obsłudze, a dzięki obracanej głowicy możesz wykonać proste zmiany trybów pracy. W momencie, gdy głowica urządzenia zostanie odwrócona – żelazko zmienia się w parownicę. W ten sposób jesteś w stanie szybko uporać się z zagnieceniami ubrań bez wyciągania ich z szafy!

jedzenie koło namiotu na biwaku

Żywność w czasie podróży

Jeśli jesteś pasjonatem wszelkiego rodzaju wyjazdów: pikników, biwaków, wypadów pod namiot – to lodówka turystyczna GioStyle CIAO M jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Przewożąc żywność, warto zadbać o jej świeżość. Lodówka turystyczna GIOSTYLE CIAO M z pewnością Ci to ułatwi. Wykonana jest z polipropylenu i płyty EPS (polistyrenowej). Wymiary tego turystycznego gadżetu to 38x25x38, a jego pojemność wynosi 22.5 l. Dodatkowym atutem lodówki turystycznej GIOSTYLE CIAO M jest fakt, że do zestawu dołączone są 2 wkłady chłodzące, które zapewnią żywności świeżość.