Młyn Klekotki Resort & Spa – wyjątkowe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny

Województwo Warmińsko-Mazurskie to doskonała opcja na wakacje dla każdego – singli, par, rodzin z dziećmi. Zatrzymując się w pięknym kompleksie Klekotek, pobyt staje się jeszcze bardziej przyjemny. W Klekotkach każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego, niezależnie od tego czy stawia na aktywność fizyczną czy szuka chwili relaksu.

Niepozorna wieś Klekotki ma wbrew pozorom wiele do zaoferowania. Możliwe jest wypożyczenie sprzętu wodnego, kajaków, rowerów, quadów, rowerów wodnych. Mazury są idealną opcją dla osób lubiących spędzać wolny czas aktywnie, wykorzystać swój pobyt do maksimum możliwości. Podziwianie natury to jedno, ale można się do niej zbliżyć. Będąc na Mazurach, nie można pominąć atrakcji w postaci spływu kajakowego. Wspólne cieszenie się otaczającą przyrodą w sposób aktywny jest strzałem w dziesiątkę podczas rodzinnego wyjazdu z dziećmi. Tenis jest sportem pozwalającym się dobrze bawić i jednocześnie zrelaksować. Podobnie jest z golfem. Aktywność ta przeznaczona jest zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Pociechy uwielbiają próbować i uczyć się nowych rzeczy. Rodzice mogą śmiało do nich dołączyć i zagwarantować wszystkim wyśmienitą zabawę. Takie wakacje pełne pozytywnych emocji będą czymś niezapomnianym na długie lata.

Młyn Klekotki Resort & Spa
Młyn Klekotki Resort & Spa

Miejsca z klimatem na Warmii i Mazurach

Planując pobyt na Mazurach, konieczne jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca noclegowego dla wszystkich członków rodziny. Należy zrobić to już z wyprzedzeniem, aby uniknąć niemiłych niespodzianek na miejscu. Godnym polecenia miejscem do spędzania wolnego czasu z całą rodziną są Klekotki, gdzie czekają na gości liczne atrakcje. Zatrzymać można się w Młynie Klekotki Resort & Spa, który jest resortem usytuowanym w malowniczym miejscu, gdzie można podziwiać przepiękne krajobrazy. Jest to doskonała opcja dla wszystkich, którym zależy na odpoczęciu od miejskiego zgiełku, zrelaksowaniu się i odzyskaniu sił. W kompleksie tym można skorzystać z ciekawej oferty, jaką jest sześciodniowy rodzinny pobyt, który można w każdej chwili przedłużyć. Oferta zawiera pięć śniadań i kolacji, wtorkowe wieczory przy ognisku i kiełbaskach, specjalny voucher do wykorzystania dla dwojga w SENTO SPA (na rodziców czekają odprężające i relaksujące masaże całego ciała), zabieg kosmetyczny na twarz, spacer z przewodnikiem szlakiem Natura 2000, dwie wizyty w saunie suchej i parowej, zajęcia w porannej szkole jogi raz w tygodniu.

Więcej: http://klekotki.com.pl/

Młyn Klekotki Resort & Spa, jak sama nazwa na to wskazuje, mieści się w wyremontowanym młynie z XVII wieku. Na gości obiektu czekają liczne udogodnienia i atrakcje. Można korzystać bez ograniczeń z kompleksu Wellness i darmowego Internetu na ternie całego obiektu. Możliwe jest wypożyczenie rowerów górskich, łóżek, kajaków. Wolny czas można przeznaczyć na pobyt w sali z bilardem, na boisku bulle, polu z mini golfem, boisku do tenisa ziemnego, łowisku wędkarskim z wędkami. Z dodatkowych atrakcji wymienić warto warsztat bartniczy i warsztat sztuki pieczenia chleba. Przyjeżdżając z dzieckiem do czwartego roku życia, można liczyć na jego darmowy pobyt w ośrodku.