Wyjście integracyjne pomysły Warszawa

Praca w grupie ludzi wymaga dobrej komunikacji, idealnego zgrania pracowników i zrozumienia między kierownictwem a podwładnymi. Codzienne obowiązki są dużo bardziej przyjemniejsze, gdy się je wykonuje w dobrze znanym i lubianym towarzystwie. W firmie, która zatrudnia kilkadziesiąt osób lub więcej zwykle jest spora rotacja pracowników, co przeważnie prowadzi do tego, że zawodzi wymiana informacji pomiędzy doświadczonymi pracownikami, a tymi dopiero co zatrudnionymi.

Poprawić tą sytuację oczywiście powinny szkolenia, które niewątpliwie podnoszą umiejętności ale w dalszym ciągu pozostaje problem ze śmiałością. Człowiek, który znajduje się w nowym środowisku, nie ma żadnych znajomych, z którymi mógłby otwarcie porozmawiać, nie ma szans w krótkim czasie na dopasowanie się do ludzi z większym stażem. Sytuacja może ulec zmianie, gdy da się pracownikom szansę poznania się nawzajem. Dlatego od niedawna w polskich firmach organizuje się co jakiś czas spotkania integracyjne, by między nimi zmniejszyć dystans i w rezultacie poprawić współpracę i wzajemne zrozumienie.

Integracja pracowników może być zorganizowana na różne sposoby, nie każda firma jest w stanie zorganizować wyjazd integracyjny na cały tydzień, czy na weekend. Niekiedy nie ma takiej możliwości ze względu na charakter prowadzonej działalności. Firmy decydują się wtedy na jednodniowe wyjście do różnych klubów dyskotekowych, gdzie jedną z atrakcji może być karaoke. Oprócz tego dobrym pomysłem jest zorganizowanie konkursu tanecznego w strojach z epoki lub po prostu w strojach wybranych przez uczestników zabawy. Wygrywa nie tylko ten, który najlepiej tańczy ale ten kto, ubierze się w najbardziej kreatywny strój. Oczywiście do dyspozycji jest zapewniony alkohol, czy w formie piwa, czy też w formie drinków.

Oprócz zabawy w zamkniętym pomieszczeniu, istnieje możliwość imprezy w plenerze, jaką jest spływ kajakowy po Wiśle. NIe jest wcale powiedziane, że musi być organizowany z dala od miasta, zwłaszcza jeśli budżet jest ograniczony. Na taki pomysł nie trzeba rezerwować czasu na kilka dni, z pewnością jeden dzień zapewni moc wrażeń. Aby popływać wzdłuż rzeki wystarczy kilka godzin, a niezapomniane widoki Warszawy z innej perspektywy pozwolą oderwać się od codziennego zgiełku miejskiego. Po zakończeniu spływu, można dodatkowo zorganizować ognisko lub grilla, oraz inne zabawy i atrakcje takie jak choćby zespołowa gra w siatkówkę.

Od niedawna popularną formą spędzenia wolnego czasu są pokoje zagadek nazywane Escape Room. Kilkoro osób zostaje zamknięta w tematycznym pokoju, z którego musi się wydostać. Pokój zależy od escape roomu, w ciągu jednej minuty należy rozwiązać szereg łamigłówek i zagadek, połączyć to w jedną całość i odgadnąć szyfr do zamku, żeby wydostać z pomieszczenia. Po zakończeniu uczestnicy robią sobie wspólne zdjęcie na pamiątkę.

Firmowe imprezy integracyjne można zorganizować w kręgielni, gdzie kilka torów umożliwia rywalizację pomiędzy kilkoma grupami. Oprócz tego w danej grupie, uczestnicy mogą rywalizować między sobą. Na tablicy z punktami wyświetlane są imiona graczy, w odpowiedniej kolejności. Każdy ma możliwość wykonania jednego rzutu bilą w danej kolejce. Wygrywa ten, kto przewróci najwięcej kręgli. Sztuką nie jest trafienie w kręgle ale rzut tak, żeby kula nie spadła z toru. Oprócz kręgielni do dyspozycji są kluby bilardowe, umożliwiają również rywalizację. Zazwyczaj w jednej lokalizacji jest wiele stołów, co umożliwia dobrą zabawę dla większej ilości osób.

Ostatnio mający coraz większą popularność tunel aerodynamiczny, jest to świetna alternatywa jeśli w Warszawie brakuje pomysłów na spotkania integracyjne. Loty aerodynamiczne są nowością na polskim rynku, jest dostępny dla osób indywidualnych oraz uczestników imprez grupowych takich jak spotkania integracyjne. Niezapomniane wrażenia i niecodzienne przeżycia dają wspaniałą frajdę z takiej zabawy, a dodatkowo umożliwiają spełnienie odwiecznych marzeń o swobodnym lataniu.

Pomysłów na firmowe imprezy integracyjne w Warszawie jest wiele, nie trzeba się liczyć z ogromnymi kosztami, rezerwować kilka dni czy weekend na wyjazd z miasta. Organizacja spotkania w plenerze, wyjście do klubu dyskotekowego lub oferującego różne zabawy bilardowe i kręgle, to tylko ułamek tego co można zorganizować w Warszawie. Pomysłów może być znacznie więcej, trzeba tylko włożyć w to troszkę kreatywności.