Zatrzymaj wakacje na dłużej dzięki oświetleniu Slamp

Lato i wakacje to dla większości z nas ulubiona pora w roku. Kojarzy się z relaksem podczas urlopu. Świecące słońce dodaje energii, a wolne dni pozwalają zregenerować siły. Choć lato dobiegło już końca, nie musimy rozstawać się z letnim, pozytywnym klimatem. Zobacz, jak zatrzymać ulotne chwile na dłużej!

Z czym kojarzy się lato?

Jak już wspomnieliśmy, lato to taki okres beztroski, kiedy na moment zapominamy o problemach dnia codziennego. W naszym klimacie lato to także oczywiście słońce. To symbol tej pory roku. Niedobór światła słonecznego wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie. Promienie słońca aktywują procesy chemiczne w naszych mózgach i zwiększają produkcję serotoniny, co jak wiemy, ma wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Kolejnym dobroczynnym działaniem słońca jest produkcja witaminy D3, która wpływa na kości, ciśnienie i odporność. Skutki jej braku możemy odczuwać w okresie jesienno-zimowym i wszyscy doskonale znamy ten stan.

Jak sprawić, by letni klimat pozostał z nami na dłużej?

Przedłużamy sobie urlop, przeglądając zdjęcia zrobione podczas wyjazdów i wracając do wakacyjnych filmików. W ten sposób na nowo przeżywamy ten wspaniały czas. By jak najczęściej wracać do miłych wspomnień i odzyskać choć część pozytywnych wibracji, jakie im towarzyszyły, możemy jednak zrobić coś więcej. Wykorzystajmy w aranżacji wnętrz elementy, które kojarzą się nam pozytywnie i przypominają wakacje! Mogą to oczywiście być pamiątki z podróży, które sami znaleźliśmy. Dobre będą też wywołane i umieszczone w ramkach wspólne zdjęcia i wakacyjne krajobrazy. Kolejną możliwością są elementy dekoracyjne, które nawiązywać będą do podróży i być może zainspirują nas do kolejnego wyjazdu.

Wakacyjne oświetlenie – ciekawy dodatek w aranżacji wnętrz

Ponieważ oświetlenie zastępuje nam światło słoneczne wtedy, kiedy go nie ma, jest idealnym elementem, który można wykorzystać do wakacyjnych wspomnień. Oferta lamp jest obecnie naprawdę szeroka, można wybierać wśród wielu marek polskich i zagranicznych. Lampy odróżniają się formą i dekorem. Warto więc przyjrzeć się modelom, które kojarzą się nam z wakacjami i wykorzystać je w swojej aranżacji, by przypominały piękne i chwile i inspirowały do planów na kolejne wojaże. Do naszych ulubionych serii, które kojarzą nam się z letnim wypoczynkiem należy oświetlenie Slamp ze swoją kolekcją lamp podłogowych Tub.

Lampy podłogowe Slamp – oświetlenie z przesłaniem

Kolekcja lamp Tub marki Slamp to modele zaprojektowane z wielką pasją. Studio Job wnosi do niej powiew nowoczesności i ekstrawagancji. Siedem modeli, które zaprojektowali, odznacza się kreatywną ekspresją. Ich surrealistyczny charakter doskonale oddaje wakacyjnego ducha, z którym kojarzy się nam owa kolekcja lamp podłogowych.

Lampa podłogowa Slamp TUB93PTU0004_BAN Bananas
Lampa podłogowa Slamp TUB93PTU0004_AFQ L’afrique
Lampa podłogowa Slamp TUB93PTU0004_LAB Labirynth
Lampa podłogowa Slamp TUB93PTU0004_FAE Faena Art

Labyrinth, Love Peace Joy, Perished, Peace Skull, Faena Art, Bananas, L’Afrique – każda z lamp może być natchnieniem do ekscytującej, wymarzonej podróży w nieznane. Niektóre z nich bezpośrednio kojarzą się z latem i jego urokami, jak np. wesoła lampa Slamp Bananas. Pozytywny charakter modelu budzi ciepłe uczucia i przypomina letnią sielankę. Pozostałe oryginalne lampy podłogowe Slamp mogą przypominać odwiedzone miejsca.

Każde dodatki do wnętrza, nawet te, które przypominają wakacyjne chwile, muszą współgrać z aranżacją pomieszczenia. Mamy nadzieję, że zaproponowana przez nas kolekcja będzie pasowała do Waszych wnętrz. Nowoczesny charakter lamp Slamp powinien pasować do wielu współczesnych aranżacji, mamy więc nadzieję, że oryginalne lampy Slamp z kolekcji Tub sprawdzi się także w Twoim domu.